گل یکتا:

بسم الله الرحمن ارحیم

زن بهمن

خدای من از این زندگی نکبتی خسته شدم بریدم مرد میفهمی بریدم،دیگه نمیخوامت! من  پیش دوستام خجالت میکشم از این وضعیتم از این زندگی از این شوهر.

صادق:عزیزم ازت معذرت میخوام خودت میبینی که دارم تلاشم رو میکنم خدا بزرگه کمکمون میکنه طاقت بیار من تو رو دوست دارم

سمیه میزنه زیر گریه زار زار

صادق بغلش میکنه و میگه اگه من شوهر خوبی واسه تو نیستم اما تو فرشته منی کنارم بمون اوضامون خوب میشه چند برابر تلاش میکنم

سمیه صادق رو بغل میکنه و میگه آشغال عوضی چرا تو اینقدر مهربونی منو ببخش این حرفا از خودم نبود اینا رو مینای خر خفاش تو کلم کرده بود تا آخرش هستم اصلا یه سرزندگی رو بده به من دستم بگیرم با هم بهترش میکنیم خیاطی بلدم کار میکنم آره عشق باشه کن فی میکنیم!

فلانی:برو بابا دلت خوشه داری گولمون میزنی بریم راهپیمایی فک کردی نمیفهمیم؟

ما بریم حمایت کنیم شکموها بخورند! زهی خیال باطل!

فلونی:د نشد داداش چرا وقتی سمیه اون همه بد و بیراه گفت بغلش کردی؟ چرا طلاقش ندادی؟

-خب زن همینه! عاطفیه میگه بعدش پشیمون میشه تو دلش چیزس نیست فقط خستس

-اوهوم تحملش میکنی تا ازش بهره ببری،همه چیز همینه،نماز سخته روزه تحمل میکنی پاک میشی خدا راضی بشه بهشت

اگه قرار بود همه چیز اوکی باشه نون و آبت و تو ازش حمایت کنی؟ آقا خسته نباشید عرض مینمایم

این انقلاب مانند هر چیزی دو سکه داره! سکه چپاول سکه مقدمات ظهور پسر زهرا،اگه به این نیت دفاع کنی اونا ازت راضی میشند

-قانع نشدم داری کلک بزنی خاممون میکنی،پس چرا تا حالا هیچ خبری ازش نشده؟

-آفرین همینه از بی عرضگی توه! چرا سوره حمد که در نماز واجب و مستحب باید بخونی جمع آورده؟ تو را میپرستیم نه میپرستم! به نظرت خدای سبحان نمیخواد به اشاره بهت بگه فلانی تو تنهایی خوب بشی خیلی به کار من نمیای(ان تنصرالله)

همه با هم با من باشید!

آقا شما مقداد ابوذر ابن عباس مالک آقا اصلا شما سلمان منا اهل البیت باشه وقتی فاطمه پاره تن احمد بین در و دیوار گرفتار گرگ خون آشام شد سلمان چی کاری تونست انجام بده؟اگه صد نفر سلمان داشت علی اگه فاطمه صدتا سلمان داشت اون گرگ رو نرسیده به خونه فاطمه تیکه پاره کرده بودند

و یک لطیفه کوتاه

پسر زهرا غیر از ماها کسی رو نداره تا جاده رو واسش هموار کنیم برگرده!

لطفا لبخند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها